Wednesday, October 3, 2012

3. oktoober

Mitte midagi põnevat ei juhtunud täna ... Hommikul ärkasime nagu alati, sõime jälle 5 minutiga ja panime jooksu bussi peale. Kooli jõudes oli tundaega testing jälle, kus ma võitlesin unega, õnneks ma sain koha viimasesse pinki, niiet ausalt öeldes, vajus mu pea mitu korda laua peale, sest tee testingute programm oli nii aeglane ja ma nii väsinud, et ma lihtsalt andsin alla mingi hetk. Koolis midagi põnevat ei toimunud, tüüpiline koolipäev, peale kooli oli trenn. Koolis oli naljakas, kõndisime Maddiega kehkasse ja siis nägime Cole'i ja Treyd ja Cole karjus üle hallway "Liiisaaaaa!!!!" ja siis Trey lehvitas ja Maddie oli "girrrlll, you are famous in this school, literally everyone know you, even i don't know these football guys" see oli nii veider, sest ma ei osanud lihtsalt midagi öelda ega teha :D Trennis ma kaasa ei teinud, sest mul külmetus :(( neelata ei saa normaalselt, niiet mõtlesin, et ei tee kaasa :)) treener lasi "oh yea, okay, you can just sit and enjoy looking how others die" lol :D tulime koju, sõime nutellat ja lebotasime ning peale seda läksime kirikusse sööma :D seal toimus jälle mingi suurem sööming, niiet ilmselgelt ajasime me ennast tolleks hetkeks kohale :D ja nüüd tegin oma life&relationship kodutöö ära, mis pidi küll tänaseks olema, aga oh well :D:D õpetaja täiega naeris täna kui ma ütlesin, et tõesti ma ei jõudnud eile kodutööd teha, aga tal polnud sellest lugu :D Täna koolis kõik tulid ja ütlesid, et hea töö eilsest jne, nii armsad!! ja teised tiimi omad ka ütlesid, et nad nii uhked, et ma viimastel meetritel veel jooksin ühest tüdrukust mööda, et ma õige warrior! :))))

Homme peale trenni lähme kõik Skylari juurde, poisid teevad oma ping-pongi turniiri ja vaatame filmi ja sööme ja veedame kvaliteetaega oma tiimiga :)

ma ees all vasakul, ärge pange tähele, et mul nägu nagu ma surema hakkaks, sest see oli umbes 5 minutit peale finišhit .... ei tundnud ennast just väga hästi, aga vähemalt MEIE KARIKAS !! (üleval keskel Angela käes, pole vist väga hästi aru saada)

ja mingid muud lambikad pildid vahepeal mis ma Clara käest sain - 
enne rongkäikku - 


cheerleaders and football players @parade


Keatoniga


kui lõime high five'i lastele

Skylar meid vedamas


xc tüdrukud oma Jaclyniga !!!! siiski homecoming queenNo comments:

Post a Comment