Saturday, October 27, 2012

26.10 juuste värvimine

Reedel polnud meil interneti kodus, niiet ei saanud postitust teha, niiet siit see tuleb-

Ajaloos tegime grupitööd, olin Wyatti, Nate ja veel kahega samas grupis, pean tunnistama, et teise 2 nime ma ei tea :D Need teised kaks niikuinii ei teinud midagi. Vähemalt saime oma slide show väga hästi tehtud, õpetajale täiega meeldis, sest Wyatt esitas seda, niiet ta tegi jälle ideaalse esituse.
Life & relationshipis oli üks naine meiega rääkimas, kes on kihlatud. Kuna me "õpime" praegu kihlumistest ja pulmadest, siis tema tuli rääkima kuidas tema organiseerib seda ja kuidas see kõik käib. Dšiiiiiiisas, that's one expensive partyyyyy. Me hakkame järgmine nädal tegema "oma pulma projekti"... Et aru saada kuidas käib kogu pulma planeerimine... oh jummel :D
Personal finance tunni lõpus kutsuti kõik saali, esimese mõttena tuli pähe, et - ei,ei,ei,ei,ei, Noah ega ta vennad ega nende nõbud pole koolis... Ja oligi kahjuks õige, direktor ütles, et Noahi ema lahkus meie hulgast tolle päeva hommikul. Lihtsalt peale seda lauset oli näha ja kuulda kuidas terve võimla jäi haudvaikseks ja kõigi pead langesid. Sest see linn pole just väga suur, niiet kõik teavad kõikki juba väiksest peale, niiet kõik teadsid kes ta on. :( õnneks tundub, et Noah tuleb leinaga hästi toime, vähemalt teiste ees, sest eks iga inimene leinab erinevalt ja kes teab mis olukord on kui ta on üksi. Igatahes ma loodan, et ta saab hakkama, sellist asja ei sooviks mitte kellegile!! RIP.
Peale kooli oli trenn, ma siiski ei ühinenud teistega, sest väljas oli MEGA külm ja mul polnud pikki dresse, niiet sain saalis lihtsalt teiste asju valvata.
Peale trenni sõitsime Jaclyni ja Erica juurde juukseid värvima. Siin on traditsioon, et igakord kui mõni tiim jõuab osariigi võistlustele, siis värvitakse või salgutatakse juukseid. Niiet me otsustasime teha sinised salgud... :D Algul sõime natuke ja siis hakkas pihta, issand kui pikk ja tülikas on ikka u 10 tüdruku juukseid värvida, kõik koos väikses vannitoas :D vähemalt nalja sai, muusika mängis ja oli tore kõik koos olla. Mingi hetk tuli treener ka, sest me pidime talle ka siiski midagi tegema, ega tema saanud puhtaks jääda. Värvisime tal tuka siniseks :D:D aga enne tegime mingi asjaga blondiks, et ikka paremini peale jääks :D haha, ise ta oli nõus! Lõpuks õhtu hiljem sõitsime koju. Hostisal oli eile operatsioon, puusaga midagi. Tal oli "spordiõnnetus" paar aastat tagasi ja nüüd oli mingi järeloperatsioon vms, et kõik paikka saaks. Aga ta juba liigub mööda maja ringi, kuigi ta naudib praegu, et kõik tehtakse ta eest ära :D lol, ma naudiks ka!

lol, Angelale meeldivad trennid

üks meie kooli võimlatest

Anna, what are you doing :D

mu veepudelike

vähemalt Erica tundub õnnelik :D

haha, Jaclyn ja Jojo olid nii uhked, et said treeneri tukka värvida :D:D

Katie vs. treener... jääkuubikute toksimis mängus, mis on mõeldud umbes 5 aastastele :D aga ei, nad suutsid selle ikka pingeliseks teha


Kõik polnud veel valmis, aga kuna osad pidid lahkuma, siis otsustati pilt ära teha, osade siniseid "salke" näha, minul kahjuks külje peal, niiet selle pildi pealt pole näha :)

No comments:

Post a Comment