Thursday, October 18, 2012

17 & 18. oktoober

Eile toimus siis see kurb hetk, mil oli minu viimane trenn :(( Trenni algul pandi statal üleval kõlaritest muusika mängima väga kõvasti, niiet meeleolu oli super ja läksime 2 miili jooksma :) peale seda istusime jalkaväljaku kõrval, muusika käis kõvasti, venitasime ja ma lihtsalt ei tea... vahest avastan, end mõttelt, et wow, ma olengi USAs, ma elan siin, ma käin koolis siin, mul on sõbrad siin!!! ning ka tol hetkel juhtus see, vaatasin lihstalt ümberringi, vaatasin teisi ja mõtlesin, et ei usu, et see kõik tõsi on. naljakas. Eile oli muidu vaba päev, niiet ma ülejäänud päeva lihtsalt tegin mitte midagi, ehk puhkasin :)

Täna oli kool ja me pidime oma tiimiga "dress for success" dresscode'iga olema, sest täna PIDI olema suur meet, aga tutkit... Igatahes kõigil poistel olid ülikonnad seljas (xc tiimi poistel) ja tüdrukutel kleidid/seelikud. Vähemalt oli hea vaadata, et osad nägid inimeste moodi välja :D Ma panin ka siis seeliku selga ja olin neiu vahelduseks, aga no dšiiisas kui külm oli koolis.. Life & relationship klassis õpetaja naeris mu üle, sest ma võtsin oma asjad ja läksin istusin nurkka, mingi pisikese laua taha, sest seal oli puhur, niiet sain sooja :))) pidime saama kell 12:15 koolist vabaks, et hakata meet'ile sõitma, aga umbes 12:00 öeldi announcement'itesse, et meet lükati ilma tõttu esmaspäevaks (mega torm oli jälle) ja tollel hetkel kui seda öeldi oli näha kui pettunud olid kõik xc jooksjad. Poisid tõmbasid lipsud eest ära ja  hiljem kõik xc neiud olid, et damn, peab jälle esmaspäeval uuesti ilusti riidesse panema. Siin kõik nii harjunud käima iga päev koolis dressidega, niiet enda korda tegemine on raske nende jaoks :D Niiet ei saanudki tundidest varem ära :( aga see oli okei tegelikult, sest siinsed tunnid pole midagi halba :) naljakas, ma lausa naudin kooli... poleks seda arvanud :D

Täna peale kooli oli tiimiga väike koosolek, rääkisime, et homme on trenn ja esmapäevasest meetist. Õnneks ma ei pea enam homme trenni tegema, sest ma ei jookse sellel meetil, kuna seal jooksevad ainult tiimi paar kõige paremat, ehk siis varsity omad, ehk vanemad ja kiiremad (ma olen junior varstity's sest ma alustasin see aasta, aga me treenime kõik koos ja oleme siiski kõik nagu üks), niiet kui homme on ilus ilm, siis lähen trenni vaatama (kuigi me võime kaasa teha, aga ei... jätan vahele :D) või kui on liiga märg/külm siis lähen koju ära :)

Peale kooli tulime koju, tegime Sarahi ja Jojoga pitsasi soojaks ja oooops.... Tuli välja, et hostisa oli ka kodus ja ta magas ja ma olin teisel korrusel ja karjusin alla täiest kõrist, et kas toit on valmis .... olles täpselt hostvanemate toa kõrval ja siis kuulsin, et hostisa hüüdis vastu "what?" ja siis ma olin nagu ... okou, vist äratasin ta üles .. :D Kui sõime õhtust, siis olid mingid lihapallide moodi asjad ja siis hostisa ütles, et need on silmamunad ja Jojo jäi uskuma .... oh god :D mu hostisa teeb megapalju lolle nalju ja Jojo jääb IGAkord uskuma. Hostema laseb koguaeg "shut up" hostisale :D nad on nii naljakad.

Igatahes, homme tuleb pikk päev, kõigepealt kool, siis VB xc trenni, koju, tagasi statale, hooaja viimane kodumäng ja siis veel peale mängu sõidame Fort Dodge Brittany,Wyatti, Jake ja teistega... Lähme sööme ja nad tahavad mingi spooky koha üles otsida... ei tea :D aga igatahes, koju saab alles hilja.. Nii naljakas oli, et kui ma hostvanematelt läksin küsima, et kas me võime homme õhtul välja minna peale jalkat, siis nad olid lihtsalt "that sounds like a lot of fun, of course, you have nothing to do on saturday so sure!" ma olin nagu wow :D vapsee, Brittany oli ka nii õnnelik selle üle. Ta on nii tore, homme võtab meid enne mängu peale ja pärast toob Fort Dodgest tagasi ka, + tal megakõva auto :D lol, siin see tavaline, et kõigil mingid mega autod -.-


haha, nagu näha me mõlemad väga excited :D lol 

No comments:

Post a Comment