Sunday, September 30, 2012

There's no place like HOMECOMING vol.2

(olen lisanud siia uusi pilte peale postituse avaldamist)  - 
Nii, kuna eile ma olin lihtsalt nii väsinud, siis jäid mingid asjad kirjutamata ja nüüd on ka pilte rohkem :)

Igatahes, commons ruum oli tehtud väga fancyks, õhupallid olid ja üldse igast tilu-lilu täis. See kuidas USAkad tantsivad on puhas grindimine... vahepeal tehtu reaalselt pikad rivid, kus olid u 20 inimest kes kõik grindisid üksteise otsas.. Isegi need kes on paarid grindisid teistega. (ja paare on siin ikka nii palju, eile sain jälle teada kes kõik käivad, kuigi koolis pole sellest üldse aru saada). Usakad tantsivad ainult nagu poiss ja tüdruk koos.. Va üks tüdruk kes lihtsalt lasi hullu koguaeg kõigi vahel :D:D ja meie Jojoga vahepeal ka tantsisime nagu normaalsed eurooplased, ega läinud ennast kellegi vastu hõõruma :D (nende tantsimine on põhimõtteliselt lihtsalt hõõrumine) ja siis kõik olid nii vaimustatud sellest, et tantsitakse ka mitte-hõõrudes. Kõige naljakam oli, kui dire tuli sinna ja oli laul flo rida - wild one ja dire tõmbas Jojo tantsule :D:D (loomulikult mitte grindima, aga siiski see oli niiiii naljakas, kõik seisid ümber ringis ja naersid. Üldse vahepeal tulid sellised laulud nagu ala "teach me how to dougie" ja siis tekkis jälle ring ja siis mõni kutt kes eriti hästi tantsis oli keskel ja säras oma minutitel.. Lisaks sain teada, et Wyatt tantsib haigelt hästi, nad Tayloriga sattusid ka kord ringi keskele ja kõik elasid täiega kaasa neile. Noh, minu tähetund oli european sandwichi vahel :D:D:D haha, tegelt oli rohkem nii, et koguaeg keegi jälle tiris tantsima, kuigi ma olin lõpuks niiii läbi, aga ma siiski tantsisin täiega, kuna siiski esimene ja viimane homecoming :((((( ja imlselgelt meeldis mulle ka kui lasti "ice-ice babyt" sest lihtsalt terve kool räppis seda kaasa ja see oli niiiii naljakas :D lasti ka laulu welcome to St. Tropezi mille ajal ma lihtsalt mõtlesin terve aeg Karolinale ja Nizzale ....

ja hästi vahva, et peale homecomingu postitust sain vähem kui 24tunniga üle 1300 blogivaatamise ja üldse on väga südant soojendav kui mulle kirjutatakse fesarisse ja tuntakse huvi :) väga armsad!! Kõige khuulim asi oli mis mulle on kirjutatud - "Hah, olin 8ksp2ev 8he t8druku juures ja vaatan tal ipadis sinu blogi lahti, ma mingi 8livaimustunud, et keegi mu tutvusringkonnast ka su 8les leidnud " nii vahva, et te mulle Eestis kaasa elate!!! isegi kui ma teid üldse ei tea :)) 

vabandust, pildid väga segamini :)


Jojoga


meelad poisid :D:D Tayor, Matthew, Mason, Trey

enamus neiud

enamus meie grupist, osad siiski puudu

üritasid olla Grease'i tegelased, üks oli veel John Travolta, aga teda pole siin pildil :D

Kayla, Siece, Kylie, Jojo, mina

normaalsed :D
too kutt parem üleval on Hawaiilt, aga ta pole tegelikult nii pikk nagu seal :D
junior girls 
kõigil oli ilmselgelt siiber pildistamisest :D

kõik vähemalt teavad kuhu vaadata ... 


best photobomb ever

4 comments:

 1. Kuule, mis teema sellega on, et nad kõik nii tavaliste riietega sellisele üritusele lähevad, teksad ja mingi glittritega särk?? Minu meelest Anni käis niimoodi igapäevaselt koolis :D:D:D

  Filmides on neil ikka alati mingid hullud kreemitordid seljas, sitside ja satsidega.

  Sa oled muide väga ilus, et mitte öelda kõige ilusam, kohe näha et oled ka kleidis poseerimist enne harjutanud! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. ma kirjutasin sellest varem vist mingis postituses, aga meie koolis on homecoming suht nö "lihtsa" dress-code'iga, rohkem pööratakse rõhku winter formalile ja promile :)

   ja suuur aitäh!!! :)

   Delete
 2. Sul on lihtsalt niiiiii suurepäraselt lahe blogi ja ma väga loodan,et sa kirjutad terve selle aasta ja vahepeal ära ei väsi :) Palju palju edu sulle!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui armas, suur-suur ait2h Sulle & ma 8ritan aasta l6puni vastu pidada :D

   Delete