Monday, September 10, 2012

Cross country meet

Täna oli esimene päev minul cross country's. Algas kohe meet'iga. Meet on selline "sündmus" kuhu sõidavad kokku väga paljud erinevat koolid ja siis joostakse nagu maratoni ( u 4 km ). Meie ei pidanud Jojoga jooksma ... woooohoo :D me lihtsalt sõitsime nendega sinna ja aitasime jooke viia ja ergutasime platsi äärel jne :) Seekord oli erinvaid koole kokku vist 44, täpselt ei mäleta, palju igaljuhul.

Sõitsime sinna ikka oma armsa kooli kollase bussiga :D saime viimasest tunnist ära, kogunesime ja hakkasime sõitma. Cross country rahvas on lihtsalt niiiiiivõrd lahe!! Mul reaalselt põsed valutavad naermisest :D sinna sõites kuulasime muusikat, laulsime natuke, tegime nalja ja rääkisime juttu... Poisid üritasid minule ja Jojole erinevaid inglise keelseid roppuseid õpetada :D:D

Sinna jõudes olin ma tõsiselt üllatunud, kui suur see üritus oli (oh imesta, Ameerika ju siiski), läksime ja leidsime endale koha kuhu asjad maha panna ja lipp maasse lüüa. Kõndisime raja läbi ja siis oli natuke vaba aega ja uudistamist. Täna oli jälle üle 30 kraadi, niiet palavus tappis, tahtsime juua, aga raha oli bussis, niiet treener andis meile vee jaoks raha :D:D see oli igaljuhul väga armas :D Väga mitmeid kordi me Jojoga avastasime end situatsioonist kust kõik meie kooli tiimi omad kogunesid meie ümber ja tahtsid, et me õpetaksime midagi neile enda keeltes ... enamjaolt ilmselgelt küsiti roppusi :D
Käisime vaatasime finišhi juures lõpetamist, jõhker, mitu inimest minestas, paljud tüdrukud nutsid finišhisse jõudes jne. Väga jõhker ikka kuidas nad pingutasid. Ma ei kujuta ette kuidas ma hakkama saan :D aga õnneks treener ütles, et ma ei pea järgmisel meetil ka kaasa tegema, et teen siis kui leian, et valmis olen :) homme on trenn kelll 6:15 hommikul :))))

Koju sõites oli juba väljas pime, istusime oma kottpimedas bussis, rääkisime juttu ja kõik olid niiii väsinud, aga õnnelikud :) mingi hetk ma enam ei suutnud poiste juttu kuulata, niiet panin kõrvaklapid pähe, kuulasin oma lemmiklaule... Uskumatu kui mõnusa tundse see tekitas, vaatasin bussiaknast välja, päike oli just loojunud, niiet taevas olid roosakad triibud musta sees, inimesed kõik ümber niiiivõrd õnnelikud ja toredad, et endal oli ka väga hea olla :) lihtsalt kuidagi oli nii mõnus ja rahulik.

Buss viis kooli juurde ja koolist saime koju Bruce'ga. Ta minu klassivend ja elab meie lähedal, niiet temaga vähemalt saame hommikuti trenni ja pärast tagasi :P Viisime ühe teise klassivenna ka koju ja siis sõitsime siia... Teepeal arutasime ikka igast naljakaid asju, praegu mõeldes üldse ei saa aru kus me selliste teemade peale sattusime, nagu nt Saksamaa kiiruspiirangud, Ameerika kohtud etc..


hommikul


hommikul kooli


see "maraton" oli golfirajal :D


haigelt ilusad majad olid seal


meie laager :D
nooremate start


meil vale riietus ilma jaoks ... surime palavusse


Taylor & Skylar


Clara & Taylor & Skylar


people everywhere!!finišh


vol 2


Katie tassis Skylari :D


Noah üritas ka selga ronida


uhke warriorjõhkralt kollaseid koolibusse
ilmselgelt mul tulevad ikka parimad pildid :D aga hea lebo oli bussispost-it'ide normaalne kasutamine ongi liiga mainstream


isegi ei tea kelle auto aga noh ... kooli parklas :D


Bruce & Noah 


koju jõudes olime üpris väsinud ... :D:D jojo ei jõudnud voodini

2 comments:

 1. Ahh kuidas mulle meeldib, kui palju sa kirjutad :)
  Kas 9-11st räägiti palju?

  ReplyDelete
  Replies
  1. niiiii tore, et meeldib!!! :) aga 9/11st üllataval kombel pole väga räägitud, aga kirjutan sellest natuke järgmises postituses :)

   Delete