Sunday, August 5, 2012

Pere

asdfghjklasdfghjkl - vot just täpselt selline emotsioon valdas mind kui ma avastasin oma meilist kirja pealkirjaga "Hi from USA".. ehk ma sain LÕPUKS mingit kontakti oma perega :D igatahes ma pidin saama 1. augustil YFUst nende kohta infot, nagu kõik teised on juba saanud teada millega nende pered tegelevad ja värki, a pole hullu, sest see kiri mille ma perelt sain oli tõsiselt armas :) Ma juba olen maininud varasemas postituses, et õed-vennad välja kolinud, aga sellest kirjast sain teada huvitava asja teada, mu hostõde elas 2008 suve Eestis ja õppis Tallinna Ülikoolis... how cool is that? 


Hostvanemad tunduvad tõsiselt toredad olevat, teine lause juba oli, et "We are excited that you will be coming to spend the semester here in Iowa with us." Nad on vist tõesti juba kõige peale mõelnud, sest kirjas oli selline väga armas lõik - "We have your travel itinerary and you have a really long trip ahead of you.  We will meet you at the airport in Des Moines at 9:33 pm.  We will still have an hour and a half car ride to get to our house.  We will bring you a pillow and blanket so you can sleep in the car!  Once we arrive in Lanyon and you call your parents to let them know you arrived – then you can have a nice long sleep!" ...... tõsiselt armas!!! aga siinkohal tekkis mul küsimus, ühes ankeedis oli justkui kirjas, et elukohaks Harcourt, aga siin et mil jõuame Lanyoni... aga oh, well eks ma saan neilt veel uurida seda värkki :)) 


Ma olen tõsiselt excited ja so ready! kui jätta välja asjaolud, et mul kohver ja kingid ja kõik ostmata, aga kõik omal ajal :D


igaljuhul - ma panin neile meili vastu ja palusin, et ehk saavad saata oma kodust pildi vms, aa ja lisaks nad tahavad minuga skype'da, niiet annan teada ka selle emotsioonidest kui see tehtud saab :)


take care!

4 comments:

 1. Oi kui armas, nii hoolivad. Sul on vedanud, beibz:)

  ReplyDelete
 2. Mul selline küsimus, et miks Sa just semestriks lähed, mitte terveks aastaks? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hah, seda küsitakse nii palju, aga ma ikka veel ei oska sellele vastata :D ma lähen sinna ja vaatab mis saab, sest mul on võimalus jääda ka aastaks, niiet kui kõik sujub, siis võibolla tulen ka alles aasta pärast tagasi, võtan seda kui day by day :)

   Delete