Tuesday, August 21, 2012

Aeg on lahkuda

... ma pean lihtsalt esimese asjana ütlema, et wow, kui kiiresti on aeg läinud. Ongi käes see viimane õhtu, peas on ainult mõte, et 4 tunni pärast on äratus (haha, good luck mulle, une peale veel ei saa ma mõeldagi :D)


Mineku idee
 igatahes... See kõik tundub alles eile, kui tuli see mõte, et okei, nüüd teen siis selle kindlalt ära. Ma olen mitu aastat oma pead vaevanud, et kas minna või mitte.. Lõplik mõte tuli siis, kui sõitsin õega Seišellidel eelmine aasta, sõitsime mööda "high wayd" ja siis ma nägin jälle täiesti uut kohta, ma nii nautisin mingi uue paiga tundma õppimist ja selle avastamist, niiet ma mõtlesin, et ma pean Eestist ära saama... See aastane värk ikka ei istunud väga, ega ma ei suutnud seda ankeeti ära täita, aga ma isegi ei tea kust, aga kuskilt tuli mulle pähe mõte, et semester on ka ju võimalus... Ma sõitsin sõbraga autos tol hetkel Arena juures ja ma mäletan kuidas ma kohe tahtsin õe juurde joosta Flora kontorisse ja öelda, et ma olen otsustanud. Miski lihtsalt sees ütles, et see on õige asi, ma ise ka ei osanud seda seletada, aga sisetunne oli väga hea selle koha pealt, lihtsalt oli selline tunne, et see asi on üks nendest must-do asjadest. Isalt sain ka kohe vastuse sõnumiga, et "väga hea idee :)" niiet, asi oli otsustatud!

(vahepeal sain tagasilöögi, mulle helistati YFUst ja öeldi, et kohad täis ... Ma mäletan seda ülihästi, see oli sõbrapäeval ja siis mu tolle hetkene kurb tuju muutus veelgi kurvemaks... Paar päeva hiljem helistas mu lapsepõlve sõbranna kes tegeleb YFU asjadega, et ta nägi mu nime seal, et nii lahe, et lähen ... Rääkisin talle story ära ja ta lubas uurida mis on. Paari päeva pärast mulle helistati ja öeldi, et oli valeinfo ning et ma siiski saan minna woop-woop)

.... See teema tundub tegelt ikka jube vana olevat :D parem jutt  -

Skypesin esimest korda täna oma hostfamilyga!!! Kuna tänane päev oli meeletult kiire, sest kõik asjad oli vaja ära teha enne minekut, siis ma lihtsalt ei jõudnud selleks hetkeks koju, mil lubasin nendega skype'da, niiet võtsin arvuti kaasa linna... Sain oma 3 sõbranna (ja hiljem ka Saarlasega) kokku ning istusime Vapianos... Võtsin arvuti lahti ja enne kui juba arvuti oli skype sisse loginud nägin, et hostisa helistab. Istusin vapianos, nägin esimest korda oma hostvanemaid, kõrval 3 naervat sõbrannat, kellelt tulevad kommentaarid "issand kui toredad nad on"... Tõesti, nad on toredad!! Paar korda oli nats awkward silence'i aga polnud hullu, kohe sai jutu peale tagasi :) rääkisime mingi 15 minutit ehk.. Sain teada, et nende koerad on labrador ja mops, tantsutrennid hakkavad olema ENNE kooli, niiet see tundub lõbus .. :D ütleme nii, et ma pole just väga hommiku inimene, aga pole hullu, eks ma siis nüüd hakkan olema :D:D Rääkisid veel, et nende lapselapsed (kes on u minu vanused) on pannud mulle mitme päeva plaanid paikka, aga et nemad lasevad mul enne magada korralikult (my kind of people!!) hostema ütles, et ta usub, et mulle meeldib väga shopata, et siis kodust mingi 6 miili kaugusel on korralik kaubanduskeskus .. :D hahaaa, nii vahva, mõtlevad ka kõige peale :)

Viisa
Viisaga oleks äärepealt halba nalja saanud.. Algul öeldi, et toovad reedel viisa, oh-oi, ei toonudki, esmaspäeval oli aga riiklik püha, niiet päev enne minekut siis lubati tuua... Postist helistati ja küsiti, et kas ma olen kella 10-17 vahel kodus.. No eks see ole ikka kena ajavahe + veel mul oli nagu väga palju tegemist... Aga õnneks läks hästi, just sel hetkel kui ma pidin välja minema (ja ma seda olingi tegemas :D) keerasin just ust lukku kui kuulsin, et uksekell hakkas helisema, et keegi oli all ja oh-oi jälle, eesti postist oldi... Super ajastus, tegi päeva heaks kohe :D niiet viisa ja pass käes, võib minna!

Pakkimine
Mission impossbile vol 349582340923. Ma pean tunnistama, et ma pole praeguseks ka täielikult ära lõpetanud :D natuke asju on veel lisada, aga praegu kohver ainult 17 kilo :O (23 on lubatud) niiet chill, saan ehk 20 kanti selle, siis korras. Riideid ma väga palju ei võtnud, sest ma ju tean, et ma ostan kohe kõik uued asjad ja need jäävad kapi nurka vedelema... Kinke käisin ka ostmas täna... nagu näha -Laulva revolutsiooni DVD, Ewert & The Two Dragons, Jaan Tätte ning Outloudzi CD


Siiski peab viima head Eesti muusikat neile


Mulle tundub, et neid sini-must-valgeid asju juba nii palju, et nad võivad neid värve oksendada varsti (vabandust kui rõve :D )

kommiga ma just üle ei pingutanud :D


K-õ-i-g-e vahvam leid Saaremaalt üldse, seal "purgi" sees on 101 Eesti positiivset vanasõna + need kõik on inglise keeles! ja see üritab olla mu pakitud kohver, osad asjad veel puudu...


Aga lennujaamas pean olema siis nüüdseks juba 4,5 tunni pärast .. :D hahh ja muidu, täna sain toreda üllatuse. Istusin sõbrannadega vapianos ja siis ütlesin Karoliinale, et miks ta ei tule mind saatma nagu Karolina ... ja siis Karoliina lasi "miks sa seda küsisid?? ma ju tulen, aga see pidi üllatus olema".... HAHAHA, Karoliina, sa peaksid oskama paremini saladust hoidma, aga see siiski väga armas :) niiet näen oma kallikesi veel enne ärasõittu :) õnneks kuna mul nii varajane sõit, siis keegi ei viitsi väga tulla saatma (tervitaks siinkohal Anni ja Tomi), niiet ei saagi nutulaagrit teha :D Kuigi hetkel mul emotsioon üpris tuim, pole üldse sellist tunnet, et nüüd lähen ära, pigem sellline hea ärevus sees :) Muidu oli küll kurb, kui nägin juba esimest vesistavat nägu kella 6-7 aeg, aga väga armas kink Diana poolt (Bruno Banani tervitab Sind :P) ... Kõige kurvem on ikka, et ma ei näinud oma parimat sõpra enne ära minekut, sorri Sven :(((( + anna andeks Sten, keda ma ka tahtsin enne ärasõittu näha, aga lihtsalt, aega täpselt 0 :( (Ma praegu vaatan, et mul on nagu kõik sõbrad-sõbrannad sarnaste nimedega ikka :D:D) ja Mirell, teda ma lihtsalt ei taha näha enne minekut, sest ma teaks, et sellel nutul ei tuleks lõppu, niiet pigem rahulik :D Aitäh veel nendele sõpsukestele, kes õhtul siit, Lutherist, läbi tulid!

aga ärge muretsege sõbrad, ma olen varsti tagasi, ega te minust lõplikult lahti ei saaaa :)


nautige noored - USA hümn :D+ ma väga üllatunud, et mul üle 5500 vaatamise, tore näha, et kedagi huvitab :) arvestades veel seda, et ma pole veel ju tegelikult läinudki oma vahetusaastale :D:D

4 comments:

 1. kuidas seee võimalik, et ainult 17 kilo:D mul siiamaani mingi 24-25 ja nuputan siin, mida koju jätta:D tuleb unetu öö vist, haha.. aga homme näeme :)ma lihtsalt niiiiiii excited!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, ma ise ka üllatunud :D:D aga eks ma vaatan, kui kõik asjad sees, siis kaalun uuesti :D a good luck Sulle, see haige jamamine jaaa :D tegelt ma näeme täitsa täna, aga i can relate emotsioonidega :D

   Delete
 2. no one does not simply kirjuta 'kolm sõbrannat' ilma nimedeta ja siis anna saarlasele nii palju au haha

  ReplyDelete
  Replies
  1. hahhaaaaa, Saarlase nimi ei saa kunagi au sees olla :D

   Delete