Friday, July 20, 2012

Elust Eestis & YFUkad

Niii... Seda postitust ma tahtsin tegelt teha peale seda, kui nägin surfilaagris Carmenit(Belgia) ja kui rääkisime ELOst... aga kõik ükshaaval..

Kuna mul Saaremaal vahepeal ikka ülemõistuse igav, siis otsustasin selle postituse ära kirjutada, (kell saab küll kohe 2 öösel, aga ma ei saa magada, sest me pm lõpetasime just söömise + mul on ämblik toas.) Muidu ma olen Saaremaal, sest mu ema elab oma perega siin ja isa oma perega teiselpool Saaremaad, niiet ma käin neil siin külas :) Hetkel naudin suve ja elu oma ema juures... Eile tundus küll, et ei ela paari päeva siin üle, sest no tõesti, igavus tappis vahepeal (tere, ma vingun palju :D), aga täna juba tulid veel sugulased ja pere tuttavad siia.. Õhtul kell 23 otsustati lõpuks grillima hakata ning poole 1 aeg öösel, mötlesime et ülihea idee on hakata ka maasika-vahukoore-shokolaadi tortti tegema.. Normaalsus pole kunagi minu pere tugevaim külg olnud :D Tegelt on Saaremaal väga hää, värsked maasikad, herned, meri, päike, mu perekond ja loomad (siin on räige loomaaed, kuked, kanad, koerad, kass).. Lisaks tegin täna mõnusa 20 kilomeetrise ringi jalgrattaga (ma võiks lõputult vist rattaga sõitta, Tallinnas lasen ka oma linnakaga ringi) ning ajasin kanu taga.. Esmaspäeva varahommikul tulen tagasi Tallinnasse... tsivilisatsiooni.

YFUkatest tahtsin nii palju öelda, et isegi peale ELO on nad mind meeldivalt üllatanud. ELOl sai ma arvan, et ikka peaaegu kõigiga mõni sõna juttu aetud.. Aga Carmeniga mingil põhjusel vist mitte, aga vot teda nägingi ma Roostal Surfilaagris. Ühel õhtul teda nähes... ma arvan, et teised arvasid, et me reaalsed taunid, et me olime üksteist nähes nii õnnelikud, et pm hüppasime ühel kohal :D Jõudsime jälle terve ELO üle rääkida ja arutada ning juba järgmisel päeval chillisime rohkem koos, sest üks YFUkas kõik :) Lisaks peale ELOt olen näinud mitut meie lennu VÕPi ja isegi üht tüdrukut kes naases äsja USAst :) meie lennu omi nähes on küll selline tunne iga kord nagu oleks näinud oma mingi kaua-kadunud õde või venda :D:D sest neid on tõsiselt hea ikka näha vahepeal :)
Vahepeal vahetasin paar sõna ka Randoga fesaris... kelle jutt on ikka selline, et "ma olen lahe, lihtsalt te pole nii ägedad et seda veel näha":D no exactly sellised inimesed on meie lennul :D tegelt tuli ELOl temalt päris tore lause viimasel päeval "ma arvasin, et Sa oled räigelt ülbe ja kuri ... kuni me pidime koos etenduse tegema ja tegelt Sa täitsa tore" vms... aga see oli lihtsalt niivõrd armas :D aga muidu ootan, et poiskad teeksid ka endale blogid kunagi -.-

ja juba 3 päeva pärast lähme lennujaama Tšiili omi saatma :) juhul kui nende lend läheb normaalsel ajal, sest Marleenile ju tuleb edu soovida ja eks minugi USA tuleb iga päevaga aina lähemale :)

näited siis meie siinsest loomaaiast :D (kutsikas pere tuttavate oma :)
                                                                                  


ja panen siia lõppu Kertu video, kus peal äkki mingid pooled vahetusõpilased :)

http://www.youtube.com/watch?v=O95QDWTw_PQ&feature=player_embedded

 (mul ei lase millegipärast seda nagu videona panna)

No comments:

Post a Comment